EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Profil firmy


The Best Network Solution, s.r.o. vznikla v roce 1997, již v této době se firma zaměřovala na správu počítačových sítí a outsourcing v oblasti ICT. Oslovení trhu malých a středních firem se stala základem marketingové strategie firmy. Cílem managementu i všech pracovníků je hledání komplexního řešení pro naše zákazníky.
Jedním z dalších cílů společnosti The Best Network Solution, s.r.o. je dosažení vysoké úrovně jakosti produktů a služeb poskytovaných našim zákazníkům v oblasti informačních technologií (IT) a informačních systémů (IS).
Hlavním cílem naší společnosti je spokojenost našich zákazníků a jejich úspěch. Jsou to nejen návrhy, realizace a garance řešení špičkových IT/IS a služeb s tím spojených, ale i pochopení problémů a potřeb našich zákazníků.

Naše firma mimo jiné nabízí tyto služby:

  • Outsourcing ICT (Microsoft platforma; Školení firemních klientů; Vývoj web aplikací; Tools)
  • Poskytování internetu
  • Prodej HW a SW
  • Leasing, prodej na splátky

Naše služby provádíme jak prezenčně, tak vzdáleně dle potřeb zákazníka. Servis ICT provádíme zpravidla formou prezenční návštěvy, dle vlastního uvážení si zvolíte Vám vyhovující pravidelnou četnost návštěv našeho pracovníka, který bude dohlížet na řádný chod síťového prostředí Vaší firmy. Více se dozvíte v odkazu služby – outsourcing. Naši pracovníci jsou Vám k dispozici i mimo pravidelné návštěvy a to prostřednictvím služby hot-line. Při nestandardních situacích jsme připraveni Vám pomoci v co nejkratších termínech. Speciální požadavky jako např. garantovaný zásah při výpadku serveru do předem stanového časového limitu je samozřejmě možné řešit v rámci smlouvy. Pro efektivnější správu Vašeho síťového prostředí je možné uplatnit nepřetržitou např. dálkovou správu serverů, ať jsou u Vás nebo jako Cloud řešení v našem hostingu.

Profil firmy

Kontakty

facebook