EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Značkové systémy


Produkty


Součástí našich činností je dodávka značkových systémů. V naší kompetenci jsou produkty od nejmenší součástky k zařízení, aktivní prvky, záložní zdroje, periferie, až po celé stanice, servery a racková řešení. Na všechen dodaný HW garantujeme záruku minimálně 24 měsíců. V případě stanic se jedná ve většině případů o záruku 3 roky NBD (Next Business Day) - záruka výměna vadné součásti do druhého pracovního dne, popřípadě celého zařízení. Servery prodáváme s 5-ti letou zárukou NBD. K těmto zařízením prodáváme potřebný software pro chod sítě a její údržbu.

Klientům, kteří vyžadují standard světových značek nabízíme dodávky kompletních systémů vyhlášeních světových značek. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment IT - počítače, notebooky, servery, aktivní síťové prvky, tiskárny, scannery, multifunkce, pokladní software, periferie, kabeláž apod.

Mezi značkami, které dodáváme a zprostředkováváme jejich servis jsou výrobci: 3COM, D-link, DELL, Digitus, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Iiyama, Konica Minolta, Lexmark, Logitech, Netgear, Samsung, Sapphire, Sony, Western Digital, Xerox, Zyxel a další…

Profil firmy

Kontakty

facebook