EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

ISP Čichnova


Služby

Naše společnost se zabývá, jako svojí převládající činností, správou počítačových sítí (outsourcing ICT). Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jsou držiteli osvědčení MCP (Microsoft Certified Professional) a MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer), což znamená, že zvládají problematiku produktů a řešení od společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a jsou schopni Vám své vědomosti na této úrovni poskytnout. Mezi naše hlavní činnosti patří návrh a realizace podnikových informačních systémů dle požadavků zákazníka, poradenská činnost při investicích do výpočetní techniky (nákup nové výpočetní techniky, upgrade výpočetní techniky, rozšiřování sítí, legalizace a nákup software, výběr providera pro připojení k internetu). Dále se zabýváme kompletními službami v oblasti outsorcingu a školení v oblasti informačních technologií (především produkty firmy Microsoft, školení probíhá jak u zákazníka, tak i v počítačové učebně). V neposlední řadě nabízíme programování www stránek a internetových aplikací (grafické návrhy, programování webshopů, registrace a správa domén, webhosting, serverhosting, atd.).

Připojení optickým vláknem

  • Připojení pomocí optického vlákna je nejspolehlivější varianta, u které jsme schopni zaručit dostupnost a rychlosti přenosu dat do 100 Mbps, případně i 1 Gbps. Veškeré připojení v budově na Čichnově. Připojení na míru a dle požadavků uživatele. Dle vzdálenosti, připojíme k páteřní síti.
  • Vše bez poplatku za zřízení připojení s výjimkou BNS Fiber připojení.
  • Využijte profesionálního připojení k síti internet s dohledem i nad Vaším koncovým zařízením. Nabídky pro firemní zákazníky se speciálními požadavky jsou řešeny vždy individuálně na základě nezávazného technického šetření v místě instalace.
  • Ve všech variantách připojení nejsou data nijak počítána a rychlosti jsou garantované a také symetrické.

Profil firmy

Kontakty

facebook