EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Cloud - Server hosting


Cloud

Pokud jste si zvolili Cloud (Mrak) jako řešení pro Vaše IT, jsme jako externí dodavatel těchto služeb připraveni realizovat požadavky v našem virtualizovaném prostředí, tak aby odpovídali bezpečnostním politikám, které požadujete za splnění legislativních předpisů. Jako partner společnosti Microsoft Corp. realizujeme virtuální prostředí na platformě Windows. Pro naše klienty realizujeme privátní i veřejné cloudy podle množství a rozsahu požadovaných služeb a to jak IaaS model, PaaS model nebo SaaS model.

V našem prostředí lze umístit na páteřní síti váš fyzický server nebo virtuální servery. Dohled a realizaci provádíme nad Microsot Private Cloud, Hyper-V Cloud.

Tímto způsobem bude Váš server vždy rychle přístupný pro všechny uživatele internetu a Vaši Internetovou linku nebudete zatěžovat přenesenými daty. Rovněž Vám odpadne starost o bezpečnost serveru a jeho provoz. Server je umístěn v klimatizovaném prostoru a je zabezpečen proti manipulaci cizími osobami a odcizením. Server bude napojen na záložní zdroj napájení UPS. Programy na serveru a vlastní server nadále zůstávají ve Vaší kompetenci.

Na přání zákazníka Vám dodáme vhodný server nebo počítač pro Vámi požadovanou Softwarovou platformu.

Zajistíme Vám:

  • Monitoring Vašeho serveru.
  • Přidělení IP adres.
  • Přístup k serveru a jeho správu v místě.
  • Budete-li si přát zajistíme Vám kompletní správu Vašeho serveru.

Profil firmy

Kontakty

facebook