EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Cloud - Veřejný, hybridní


Cloud

Pokud jste si zvolili Cloud (Mrak) jako řešení pro Vaše IT, jsme jako externí dodavatel těchto služeb připraveni realizovat požadavky v našem virtualizovaném prostředí, tak aby odpovídali bezpečnostním politikám, které požadujete za splnění legislativních předpisů. Jako partner společnosti Microsoft Corp. realizujeme virtuální prostředí na platformě Windows. Pro naše klienty realizujeme privátní i veřejné cloudy podle množství a rozsahu požadovaných služeb a to jak IaaS model, PaaS model nebo SaaS model.

Zájem o veřejný cloud je ze segmentu Small Business, motivace je zpravidla spojena s řešením potřeb zajištění vysoké úrovně zajištění, vysoké úrovně IT služeb s přijatelnou cenou, která se nedá u konvenčního přístupu dosáhnout. Lze měnit zdroje podle počtu zaměstnanců a tomu přizpůsobit dynamicky cenu takového řešení. Cena se také odvíjí od zdrojů, které klient alokuje, lze je dynamicky přidávat, měnit řešení podle potřeb klientů. Zdroje jsou virtuální, není potřeba se o ně nijak starat ze strany klientů.

Ze strany klientů je potřeba odbourat obavu ze ztráty kontroly nad svými daty, nebezpečí jejich ztráty a nebezpečí zneužití těchto dat.

Aplikace, které pro klienty poskytujeme: Microsoft Exchange Online založená na Microsoft Exchange 2010, Exchange mailboxy s Black Berry serverem pro přístup k vašim emailovým službám z mobilních zařízení včetně Black Berry telefonů, privátní prostor pro data, intranetová aplikace, Sharepoint, ...

Cloud je realizovaný nad Windows serverem 2008 R2 SP1 s clustering feature, dohled a správa SC VMM2008 R2.

Profil firmy

Kontakty

facebook