EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Vývoj web aplikací, Tools


Služby

Naše společnost se zabývá, jako svojí převládající činností, správou počítačových sítí (outsourcing ICT). Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jsou držiteli osvědčení MCP (Microsoft Certified Professional) a MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer), což znamená, že zvládají problematiku produktů a řešení od společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a jsou schopni Vám své vědomosti na této úrovni poskytnout. Mezi naše hlavní činnosti patří návrh a realizace podnikových informačních systémů dle požadavků zákazníka, poradenská činnost při investicích do výpočetní techniky (nákup nové výpočetní techniky, upgrade výpočetní techniky, rozšiřování sítí, legalizace a nákup software, výběr providera pro připojení k internetu). Dále se zabýváme kompletními službami v oblasti outsorcingu a školení v oblasti informačních technologií (především produkty firmy Microsoft, školení probíhá jak u zákazníka, tak i v počítačové učebně). V neposlední řadě nabízíme programování www stránek a internetových aplikací (grafické návrhy, programování webshopů, registrace a správa domén, webhosting, serverhosting, atd.).

Naše firma Vám podle analýzy navrhne a vytvoří aplikaci, která poběží v prostředí Internetu. Aplikace mohou být např. typu internetový obchod, monitorovací středisko, statistická aplikace a mnohé další. V případě potřeby je naše firma schopna též zmodernizovat a rozšířit Vaše stávající internetové stránky.

Grafické práce nejsou naší činností, domluvíme externího konzultanta nebo naše dodavatele, jde-li o komplexní projekt, včetně marketingové strategie na internetu.

Při vývoji aplikace se řídíme heslem: „Náš zákazník, náš pán.“, a proto je samozřejmostí kompletní uzpůsobení aplikace přáním a potřebám zákazníka.

Profil firmy

Kontakty

facebook