EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Komponenty a periferie


Značkové systémy

Klientům, kteří vyžadují standard světových značek nabízíme dodávky kompletních systémů vyhlášeních světových značek. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment IT - počítače, notebooky, servery, aktivní síťové prvky, tiskárny, scannery, multifunkce, pokladní software, periferie, kabeláž apod. Mezi značkami, které dodáváme a zprostředkováváme jejich servis jsouvýrobci:3COM, D-link, DELL, Digitus, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Iiyama, Konica Minolta, Lexmark, Logitech, Netgear, Samsung, Sapphire, Sony, Western Digital, Xerox Zyxel a další…

Jelikož naší klientelou jsou firmy malého a středního rozsahu s požadavky na bezproblémový chod výpočetní techniky zaměřujeme se i v prodeji PC komponent a periférií na značkové zboží. Našim zákazníkům doporučujeme komponenty a periférie v podporovaných systémech, ve kterých je zákazník bude využívat.

Samozřejmostí je i rychlý a kvalitní servis všech námi prodávaných komponent. Jako příklad uvádíme naši servisní smlouvu s jedním s výhradních zastoupení společnosti Dell, která našim zákazníkům zajišťuje rychlý a spolehlivý servis produktů této značky. Na přání zákazníka naši technici provedou odbornou instalaci komponent a periférií.

Vybíráme vždy nejvhodnější řešení a cenově dostupné pro klienta, přihlížíme na stáří stroje a možnosti. Díky auditům na počítačích přesně víme, jakou součástku je potřeba nahradit. Provádíme diagnostiku zařízení a kompletní rozbor zařízení, pro zjištění závady.

Na základě analýzy IT prostředí klienta – procesních map organizujeme výběrové řízení dodávky komponent, tak aby splňovali požadavek klienta na objem a kvalitu požadované služby.

Profil firmy

Kontakty

facebook