EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Značkové systémy


Značkové systémy

Klientům, kteří vyžadují standard světových značek nabízíme dodávky kompletních systémů vyhlášeních světových značek. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment IT - počítače, notebooky, servery, aktivní síťové prvky, tiskárny, scannery, multifunkce, pokladní software, periferie, kabeláž apod. Mezi značkami, které dodáváme a zprostředkováváme jejich servis jsouvýrobci:3COM, D-link, DELL, Digitus, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Iiyama, Konica Minolta, Lexmark, Logitech, Netgear, Samsung, Sapphire, Sony, Western Digital, Xerox Zyxel a další…

Naše firma je partnerem společnosti Microsoft Corporation a všechen software je zajišťován legálně přes distributory. Provádíme instalace všech aplikací a zaškolení uživatelů s nově nabytým softwarem. V případě problémů s využíváním softwaru nabízíme technickou pomoc na lince. Nabízíme kompletní balíčky Microsoft Office i prodej samostatných částí z balíčků. Dle požadavků klienta nabídneme nejvýhodnější balíček pro použití ve firmě.

Nabízíme všechny druhy softwaru pro použití ve firmě, v naší kompetenci jsou distributoři velkého rozsahu například Microsoft, Adobe, AuditPro, McAfee, AVG a další. Samozřejmě nesmíme zapomenout i na firmy menšího rozsahu, ale též s důležitými aplikacemi např. Pohoda, WinRaR, Norton, Milk Computers a další.

Při dodávce požadovaného softwaru, kontaktujeme přímo výrobce, který vytvoří nabídku a bude komunikovat přímo se zákazníkem a nabídne mu nejvhodnější řešení.

Proč nakupovat software právě od nás a ne přímo od distributorů:

  • Odborná instalace a zaškolení
  • Lepší ceny před konkurencí
  • Microsoft partner program
  • Nákup od partnerů

Profil firmy

Kontakty

facebook