EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Prodej serverů


Značkové systémy

Klientům, kteří vyžadují standard světových značek nabízíme dodávky kompletních systémů vyhlášeních světových značek. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment IT - počítače, notebooky, servery, aktivní síťové prvky, tiskárny, scannery, multifunkce, pokladní software, periferie, kabeláž apod. Mezi značkami, které dodáváme a zprostředkováváme jejich servis jsouvýrobci:3COM, D-link, DELL, Digitus, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Iiyama, Konica Minolta, Lexmark, Logitech, Netgear, Samsung, Sapphire, Sony, Western Digital, Xerox Zyxel a další…

Konfigurace serveru je dopředu konzultována se zákazníkem, aby navržený systém odpovídal požadavků zákaznických aplikací, požadavků na bezpečnost dat a celé sítě. Každý server má svou speciální konfiguraci je vytvořen přímo pro klienta, těsně před zavedením. Součástí návrhu serveru je jeho zálohování, umístění, ochrana před přepětím a výpadkem elektrického proudu, vytvoříme pro Vás kompletní disaster recovery plan.

Servery Dell jsou známé zejména pro kvalitu a preciznost zpracování a pro špičkový servis, který je ke každému dodanému serveru nezbytný. Jejich hlavní předností jsou velmi rychlé reakční doby při nahlášení problému s hardwarem. Technik se dostaví i během několika hodin. Nabízíme veškeré typy těchto serverů Rack, Tower - PowerEdge i blade serverů u všech těchto serverů preferujeme SAS disky.

Servery xSeries využívající procesory Intel jsou produktovou řadou serverů IBM, které pokračují v tradici klasických PC serverů. Jedná se o nejpružnější rodinu serverů IBM, která představuje nejdostupnější řešení infrastruktury malých i středních společností.

Profil firmy

Kontakty

facebook